Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home3/vmqtpfyp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش پارچه تور سانول مخصوص لباس عروس - بازار پارچه

فروش پارچه تور سانول مخصوص لباس عروس

برای فروش پارچه تور سانول مخصوص لباس عروس باید کیفیت بافت آن را در نظر گرفت. زیرا محصولات متنوع ای در بازار موجود بوده که اغلب مرغوبیت لازم را ندارند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش پارچه تور

پارچه های تور به دلیل ظرافیت و زیبایی که داشته در صنعت تولید پوشاک از پرکاربردترین ها بشمار می آید. به طوری که می توان تولیدات زیادی از آنها را در بازار دید.

اما برخی از تولیدات نیاز به پارچه تور خاصی داشته که علاوه بر زیبایی دارای سبک خاص و زیباتری هستند.تور سانول به علت ظرافت در نوع نخ و بافت کاربرد بالایی در تولید لباسهای مجلسی و مخصوصا لباس عروس دارد . ویژگیهای خاص و متنوع این تور باعث کاربرد زیاد و مصرف بالای این تور شده است.

فروش پارچه تور سانول

یکی از بهترین پارچه های تور که امروزه در بازار کاربرد زیادی دارد، پارچه تور سانول است. این نوع پارچه که هم در داخل و هم خارج از کشور تولید شده دارای ظرافت بیشتر و البته بافت خوبی هستند.

به همین دلیل برای تولید البسه مختلف کاربرد دارند.

از پارچه تور سانول در تولید البسه:

  • مجلسی زنانه
  • مجلسی دخترانه
  • لباس عروس
  • لباس بچه گانه مجلسی

بیشترین استفاده می شود.این تور بعد از بافت در مراحل تکمیل معمولا به دو نوع نرم و خشک تقسیم می شود .کاربرد هر کدام متناسب بانوع دوخت متفاوت است .

فروش پارچه تور سانول

پارچه تور سانول ایرانی

در سال های اخیر تولید کننده های ایرانی با تولید بهترین پارچه تور سانول توانسته اند کمک زیادی به تولید کننده های البسه عروس کنند. زیرا می توانند انواع لباس زیبا و شکیل را با بهره گیری از این تورها تولید کرده و به بازار عرضه دارند. به این ترتیب خرید آنها برای افراد مختلف مد نظر است.امروزه خرید از طریق فضای مجازی بسیار رایج شده است.صرفه جویی در زمان و هزینه از مهمترین ویژگیهای این نوع خرید به حساب می اید .

فروش پارچه تور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما