Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home3/vmqtpfyp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
شرکت وارد کننده پارچه مخمل ترک - بازار پارچه

شرکت وارد کننده پارچه مخمل ترک

پارچه مخمل ترک را شرکت های وارد کننده بزرگ و فعال به بازار داخلی ارائه می دهند. ای شرکت ها پارچه های با کیفیت بافت بالا از کشورهای همسایه همچون ترکیه واردات می کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تولیدی های ترکیه از معروفترین تولیدی ها دنیا در زمینه تولید پارچه مخمل می باشد و این پارچه را از بهترین الیاف ابریشمی درجه یک و استانداردهای مطلوب تولید کرده است. از همین رو توانسته در زمینه صادرات بازار خوب و پر رونقی داشته باشد. لذا واردات را به سایر کشورها با کمک شرکت های وارداتی که در این زمینه تبحر خاص دارند، انجام می دهند و محصولات خود را در بازارها توزیع و در اختیار متقاضیان خرید قرار داده است.

پارچه مخمل ترک
بهترین پارچه مخمل ترک

پارچه مخمل ترک

پارچه مخمل ترک و پارچه بابوس دونخ از پارچه های وارداتی از کشور ترکیه است که جنس مرغوب دارد.

این پارچه بسیار مورد توجه خریداران بوده و برای دوخت انواع البسه مورد استفاده قرار می دهند.

پارچه مخمل ترک از برندهای شناخته شده در بازار داخلی می باشد ولی در کنار آن نمونه داخلی نیز به چشم می خورد و هر فرد براساس سلیقه و قیمت های در نظر گرفته نمونه ای را خریداری می کنند.

پارچه مخمل ترک دارای شاخصه های نظیر:

  • تنوع رنگ
  • بافت مرغوب
  • زیبایی
  • طرح های ویژه
پارچه مخمل ترک
انواع پارچه مخمل ترک

شرکت وارد کننده پارچه مخمل

شرکت های وارده کننده بسیاری در ایران بصورت عمده انواع پارچه مخمل و پارچه ساتن طرح دار را واردات می کنند. اغلب واردات از شرکت های تولیدی ترک بوده است. زیرا این تولیدی ترک مورد توجه این وارد کننده ها می باشد و حجم زیادی از این پارچه را به کشور ارائه می دهند. وارد کنندهها همیشه با توجه به نیاز بازار و اینکه کدام نوع پارچه خرید و فروش بالاتری داشته انجام می گیرد.پارچه مخمل از آنجای که بسیار پر مصرف بوده و توجه زیادی به این پارچه می شود واردات آن از بهترین نوع پارچه صورت می گیرد.

پارچه مخمل ترک
شرکت وارد کننده پارچه مخمل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما