خانه / پارچه برزنت / خرید عمده پارچه برزنت درجه یک کیفی

خرید عمده پارچه برزنت درجه یک کیفی

پارچه برزنت درجه یک کیفی را تولیدی ها بصورت عمده خریداری می کنند. زیرا انبوهی از پارچه را نیاز داشته و خرید بصورت عمده برایشان مقرون بصرفه می باشد.

تولیدی های که از پارچه برزنت برای تهیه کیف استفاده می کنند معمولا پارچه های باکیفیت و مستحکم مد نظر شان می باشد. بسیاری از این تولیدی ها به  شرکت های تولید پارچه مراجعه و پارچه های مورد نظر را به صورت عمده و قیمت مناسب از آنها خریداری می کنند. خرید از کارخانه برای آنها بصرفه بوده و حتی محصولی که دوخت می کنند با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند و این امر برای جذب بیشتر مشتری نیز اهمیت دارد.

پارچه برزنت درجه یک کیفی

پارچه برزنت درجه یک کیفی

پارچه برزنت کیفی از استحکام و مقاومت بسیاری برخوردار می باشد. این پارچه برزنت را پارچه ضد آب می نامند و از آن برای تولید بسیاری از محصولات نظیر کیف های لب تاب، کوله پشتی ، کیف های اداری، و…. استفاده می شود. این پارچه نسبت به سایر پارچه ها ضخیم و سنگین وزن می باشد. خرید پارچه برزنت با توجه به کیفیت و درجه یک بودن هر سال تیراژ بالای از آن به فروش می رسد. کیف های که از پارچه برزنت تهیه شده به دلیل مقاومت و دوام بالای که دارد مورد توجه بسیاری از افراد بوده و خواهان خرید این محصول می باشند.

پارچه برزنت درجه یک کیفی

خرید عمده پارچه برزنت

پارچه برزنت به دلیل آنکه در مصارف گوناگون کاربرد دارد خرید آن بصورت بالا می باشد. زیرا متراژ بالا و انبوهی از پارچه مورد استفاده قرار می گیرد. خریداران برای خرید عمده معمولا به مراکز فروش معتبر مراجعه می کنند تا هم از تنوع بالای پارچه و هم از قیمت های مناسب آن بهره مند شوند و بتوانند خرید مطمئن و مقرون به صرفه ای داشته باشند. پارچه برزنت هم به صورت کیلویی هم و به صورت متری به فروش می رسد.

پارچه برزنت درجه یک کیفی

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه برزنتی چادری سفید

واردات پارچه برزنتی چادری سفید

واردت پارچه برزنتی چادری سفید از کشورهای که در این زمینه تخصص داشته و بهترین …