Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home3/vmqtpfyp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
تولید پارچه مخمل مبلی ساده - بازار پارچه

تولید پارچه مخمل مبلی ساده

با توجه به پیشرفت صنعت نساجی در کشور می توان تولید پارچه مخمل مبلی ساده و طرح دار را به صورت حرفه ای شاهد بود. این نوع پارچه می توانند با برندهای وارداتی به خوبی رقابت کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پارچه مخمل از انواع پارچه هایی ست که به دلیل بافت و کیفیت خاص برای محصولات مختلف کاربرد دارد. نرم بودن آن یکی از دلایلی ست که سبب شده در صنایع تولید مبلمان نیز مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل شرکت های تولید کننده مختلف از بهترین پارچه مخمل در محصولات خود استفاده می کنند. امروزه بخش عمده ای از بازار پارچه مبلی در ایران وارداتی بوده و از کشورهای چین و ترکیه تامین می گردد . در این میان پارچه های مبلی ترکیه ای با کیفیت و قیمتی بالا تر و نوع چینی ان با قیمت وکیفیتی پایینتر از مدلهای ایرانی از دو سو برند های ایرانی  را تحت فشار قرار میدهند .

تولید پارچه مخمل

از آنجا که پارچه های مخمل مبلی باید مشخصه های مانند:

  • ضخامت خوب
  • رنگ زیبا
  • طرح شیک
  • مقاومت عالی
  • زیر کار مقاوم

داشته باشند،

شرکت های تولید کننده بیشترین تلاش خود را در بکار گیری مواد اولیه تولید این پارچه مورد استفاده قرار می دهند.

به همین دلیل می توان شاهد خرید انواع پارچه مخمل ایرانی از سوی سازندگان مبل بود.

تولید پارچه مخمل

پارچه مخمل ساده و طرح دار

به منظور ایجاد تنوع و افزایش قدرت انتخاب خریداران پارچه مخمل مبلی، شرکت ها نوع ساده و طرح دار آن را به بازار عرضه می دارند. این پارچه ها می توانند به شرکت ها کمک زیادی در ارائه بهترین مبلمان در رنگبندی متنوع کرده و سبب افزایش فروش آنها نیز گردد. از جمله پارچه های مخمل ساده که کاربر مبلی دارند پارچه مخمل پورش را می توان نام برد و از پارچه های طرح دار که حالت مخملی داشته باشند پارچه مخمل شانلی را می توان نام برد .

پارچه مخمل ساده و طرح دار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما